Kocaeli Fabrika, Depo Satış Kiralama

Kocaeli Bölgesinde bulunan tüm fabrika, depo, ofis, iş merkezleri ve plaza katları için Kiralama, Satış ve Değerleme hizmeti veriyoruz. 10 yıllık tecrübemiz ve 100'ce gerçekleştirdiğimiz işlem sonucu elde ettiğimiz müşterilerimiz ile daha hızlı sonuca gidiyoruz. Ticari Mülkünüzün analizini yaparak hangi sektöre uygun olduğunu saptayarak Hedefli pazarlama yapıyoruz.


Sizi sektörün profesyonelleri temsil etsin.
Rekabetçi piyasa koşulları gayrimenkul yatırımlarınız hakkında yararlı danışmanlık almayı çok daha kritik hale getiriyor. Remax Arge ile çalıştığınızda başka hiçbir yerde bulamayacağınız gerçekçi piyasa analizlerine dayanan yaratıcı çözümler bulacaksınız.

Danışmanlık
İşimiz gayrimenkul alıp satmaktan ibaret değil
İster yerel bir firma ister dünya çapında bir organizasyon olun, gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarınız için en yaratıcı çözümleri sunacağız.
Mükemmel müşteri hizmeti sunmak, özveri, disiplin ve iyi bir iş planı gerektirir. Konusunun uzmanı müşteri temsilcilerimiz, yerel ve sektörel anlamda size en mükemmel hizmeti sağlayacaktır.

Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerimiz:
Mal Sahibi Temsilciliği
Kiracı / Alıcı Temsilciliği
Kira Sözleşmesi Yenileme Hizmetleri
Değerleme
Pazar araştırması
Fizibilite Analizi
En Etkin ve Verimli Kullanım Analizi
Tasarım Danışmanlığı Yer Seçimi Analizi
Değerleme Süreçleri Yönetimi
Pazarlama Hizmetleri
Satış ve Kontrat Yönetimi
Yatırım danışmanlığı
Arsa geliştirme
Proje satış,geliştirme


Ticari gayrimenkul yatırım araçlarına ait taleplere cevap vermenin yanı sıra, alım & satım öncesi ve sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm danışmanlık hizmetleri ile proje danışmanlığı ve raporlama hizmetlerini de yürütmekteyiz.